Oro navigacija

Pavadinimas: Oro navigacija
Įkurta: 2007
Salė: Ekinstos sporto centras (Vytenio g. 46B)
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
3Raimondas Šidlovskisįžaidėjas17380-
4Vilius Brusokaslengvas kraštas1867831
5Andrejus Golubevasatakuojantis gynėjas1807743
7Tomas Ženevičiusatakuojantis gynėjas1788533
8Darius Gutauskasatakuojantis gynėjas1838637
10Donatas Liubkevičiusatakuojantis gynėjas1827240
11Andrius Palionisvidurio puolėjas20510039
12Remigijus Deveikavidurio puolėjas19510543
13Giedrius Giedravidurio puolėjas20712035
15Simas Jegelevičiussunkus kraštas1939828
16Jokūbas Vežauskassunkus kraštas19011541
17Egidijus Zarembaįžaidėjas1888331
19Žilvinas Puidokaslengvas kraštas19110028
20Lukas Jasiūnasįžaidėjas1786528
23Daumantas Smilinskasatakuojantis gynėjas1859028
33Nerijus Maleckasatakuojantis gynėjas1858653
Komandos tvarkaraštis
Komandos rezultatai