synkarb.lt

Pavadinimas: synkarb.lt
Įkurta: 2010
Salė: Ekinstos sporto salė, Vytenio g. 46B
Tinklalapis: www.synkarb.lt
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
0Pavel Suchodimcevlengvas kraštas1909544
0Andrius Rainatassunkus kraštas18410544
0Justas Kaziliūnasįžaidėjas1909238
0Gintaras Gurčiusvidurio puolėjas19511552
0Andžej Šumskaslengvas kraštas1908032
0Algirdas Palaimalengvas kraštas1959532
2Tautvydas Palaimalengvas kraštas1927526
3Damian Arkadiuš Piurkosunkus kraštas1967822
6Vytenis Sagaitisįžaidėjas1778044
7Gvidas Minkevičiuslengvas kraštas1917844
7Joris Kepežinskasatakuojantis gynėjas1888535
7Jonas Kaminskassunkus kraštas1909532
10Simonas Norkūnassunkus kraštas1959832
11Martynas Urbonaitisatakuojantis gynėjas1858037
12Andrius Raginislengvas kraštas1858540
14Karolis Bagdonasatakuojantis gynėjas1939327
16Laurynas Jasionislengvas kraštas1958426
17Paulius Raugalasvidurio puolėjas19510042
18Pavelas Braknyslengvas kraštas1979434
20Simonas Pliopaatakuojantis gynėjas1809028
23Karolis Daukšaatakuojantis gynėjas1888635
24Domantas Mukaslengvas kraštas1877524
Komandos tvarkaraštis
Komandos rezultatai