Logistai

Pavadinimas: Logistai
Įkurta: 2014
Salė: Ekinstos sporto kompleksas, Vytenio g. 46B, Vilnius
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
0Tadas Girniussunkus kraštas1959532
0Andžejus Zmejauskaslengvas kraštas18810032
1Jevgenij Korvelatakuojantis gynėjas1868533
1Ervinas Stankevičlengvas kraštas1889524
4Rafal Karpovičsunkus kraštas1889633
6Gintaras Plytnikasatakuojantis gynėjas18715129
8Bogdan Mikšosunkus kraštas1909734
12Linas Bertauskasvidurio puolėjas19111038
13Anatolij Jedinskijatakuojantis gynėjas1838333
16Darekas Miloševičiusįžaidėjas1869231
16Lukas Kavaliauskassunkus kraštas1908024
17Rokas Rolisatakuojantis gynėjas1847829
22Artūras Taučenskaslengvas kraštas1868233
24Andzej Butkevičiusatakuojantis gynėjas1868523
41Erik Guščosunkus kraštas2029632
90Tomaš Guščolengvas kraštas1908329