Oro navigacija

Pavadinimas: Oro navigacija
Įkurta: 2007
Salė: Ekinstos sporto centras (Vytenio g. 46B)
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
3Raimondas Šidlovskisįžaidėjas17380-
4Vilius Brusokaslengvas kraštas1867827
5Andrejus Golubevasatakuojantis gynėjas1807740
7Tomas Ženevičiusatakuojantis gynėjas1788529
8Darius Gutauskasatakuojantis gynėjas1838634
10Donatas Liubkevičiusatakuojantis gynėjas1827236
11Andrius Palionisvidurio puolėjas20510036
12Remigijus Deveikavidurio puolėjas19510540
13Giedrius Giedravidurio puolėjas20712032
15Simas Jegelevičiussunkus kraštas1939825
16Jokūbas Vežauskassunkus kraštas19011538
17Egidijus Zarembaįžaidėjas1888328
19Žilvinas Puidokaslengvas kraštas19110025
20Lukas Jasiūnasįžaidėjas1786524
23Daumantas Smilinskasatakuojantis gynėjas1859025
33Nerijus Maleckasatakuojantis gynėjas1858650