Oro navigacija

Pavadinimas: Oro navigacija
Įkurta: 2007
Salė: Ekinstos sporto centras (Vytenio g. 46B)
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
3Raimondas Šidlovskisįžaidėjas17380-
4Vilius Brusokaslengvas kraštas1867828
5Andrejus Golubevasatakuojantis gynėjas1807741
7Tomas Ženevičiusatakuojantis gynėjas1788530
8Darius Gutauskasatakuojantis gynėjas1838635
10Donatas Liubkevičiusatakuojantis gynėjas1827237
11Andrius Palionisvidurio puolėjas20510036
12Remigijus Deveikavidurio puolėjas19510541
13Giedrius Giedravidurio puolėjas20712033
15Simas Jegelevičiussunkus kraštas1939826
16Jokūbas Vežauskassunkus kraštas19011538
17Egidijus Zarembaįžaidėjas1888329
19Žilvinas Puidokaslengvas kraštas19110026
20Lukas Jasiūnasįžaidėjas1786525
23Daumantas Smilinskasatakuojantis gynėjas1859025
33Nerijus Maleckasatakuojantis gynėjas1858651
Komandos tvarkaraštis
Komandos rezultatai