Tirola

Pavadinimas: Tirola
Įkurta: 2008
Salė: Ekinstos sporto kompleksas, Vytenio g. 46B, Vilnius
Tinklalapis: www.hansatrk.lt
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
3Jonas Kliukasįžaidėjas1837928
4Edvinas Urkisatakuojantis gynėjas1817027
5Daroslav Bernatvidurio puolėjas19210037
9Denisas Oliferasįžaidėjas1838239
10Romuald Zemlianskijlengvas kraštas1928528
12Audrius Gurskisįžaidėjas1807529
15Dainius Vyčassunkus kraštas19511827
18Mindaugas Zalatorissunkus kraštas1959335
19Vladas Piskariovaslengvas kraštas1858527
20Tomas Karneckiatakuojantis gynėjas-
22Albinas Kirkilasvidurio puolėjas1978228
23Tomas Burtiliusatakuojantis gynėjas1859039
25Edgaras Mickevičiussunkus kraštas1968031
25Laimonas Juškasunkus kraštas1938331
34Egidijus Mažeikasunkus kraštas1969432
40Evaldas Žigutisvidurio puolėjas1979233
Personalas
Komandos treneris
Denisas Oliferas