Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA)

Pavadinimas: Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA)
Įkurta: 2005
Salė: Vilniaus pedagoginis universiteto didžioji sporto salė, studentų g. 39
Tinklalapis: www.lmta.lt
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
0Linas Balčiūnasįžaidėjas1757539
0Jevgenijus Voronasunkus kraštas1878035
0Andrius Darčianovasįžaidėjas1786127
0Andrius Kurecassunkus kraštas1909533
4Evaldas Zitikassunkus kraštas1889938
5Aleksandras Karčmitįžaidėjas1836729
6Petras Juškaatakuojantis gynėjas1797229
7Mindaugas Šmėgalengvas kraštas1899027
7Mindaugas Docaitissunkus kraštas1898031
8Jonas Žemonisvidurio puolėjas1938828
8Giedrius Steponaitissunkus kraštas1929827
9Mantas Pilvelisvidurio puolėjas19811031
11Mantvydas Druliaatakuojantis gynėjas1726224
12Martynas Bražaslengvas kraštas17770-
13Juozas Kuraitislengvas kraštas18885-
14Marius Šležaslengvas kraštas1879027
22Gopalas Michailovskisįžaidėjas1808527
23Domas Kurklietisvidurio puolėjas19289-
Personalas
Komandos treneris
Algimantas Šatas
Komandos tvarkaraštis
Komandos rezultatai