synkarb.lt

Pavadinimas: synkarb.lt
Įkurta: 2010
Salė: Ekinstos sporto salė, Vytenio g. 46B
Tinklalapis: www.synkarb.lt
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
0Pavel Suchodimcevlengvas kraštas1909541
0Andrius Rainatassunkus kraštas18410541
0Justas Kaziliūnasįžaidėjas1909235
0Gintaras Gurčiusvidurio puolėjas19511550
0Andžej Šumskaslengvas kraštas1908030
0Algirdas Palaimalengvas kraštas1959530
2Tautvydas Palaimalengvas kraštas1927523
3Damian Arkadiuš Piurkosunkus kraštas1967820
6Vytenis Sagaitisįžaidėjas1778042
7Gvidas Minkevičiuslengvas kraštas1917842
7Joris Kepežinskasatakuojantis gynėjas1888532
7Jonas Kaminskassunkus kraštas1909529
10Simonas Norkūnassunkus kraštas1959830
11Martynas Urbonaitisatakuojantis gynėjas1858035
12Andrius Raginislengvas kraštas1858538
14Karolis Bagdonasatakuojantis gynėjas1939325
16Laurynas Jasionislengvas kraštas1958424
17Paulius Raugalasvidurio puolėjas19510039
18Pavelas Braknyslengvas kraštas1979432
20Simonas Pliopaatakuojantis gynėjas1809026
23Karolis Daukšaatakuojantis gynėjas1888633
24Domantas Mukaslengvas kraštas1877522