synkarb.lt

Pavadinimas: synkarb.lt
Įkurta: 2010
Salė: Ekinstos sporto salė, Vytenio g. 46B
Tinklalapis: www.synkarb.lt
#Vardas, pavardėPozicijaŪgis cm.Svoris kg.Amžius
0Pavel Suchodimcevlengvas kraštas1909540
0Andrius Rainatassunkus kraštas18410540
0Justas Kaziliunasįžaidėjas1909234
0Gintaras Gurčiusvidurio puolėjas19511549
0Andžej Šumskaslengvas kraštas1908029
1Andzej Sumskas--
2Tautvydas Palaimalengvas kraštas1927522
3Damian Arkadiuš Piurkosunkus kraštas1967819
6Vytenis Sagaitisįžaidėjas1778041
7Gvidas Minkevičiuslengvas kraštas1917841
7Joris Kepežinskasatakuojantis gynėjas1888531
7Jonas Kaminskassunkus kraštas1909528
10Simonas Norkūnassunkus kraštas1959829
11Martynas Urbonaitisatakuojantis gynėjas1858034
12Andrius Raginislengvas kraštas1858537
14Karolis Bagdonasatakuojantis gynėjas1939324
16Laurynas Jasionislengvas kraštas1958423
17Paulius Raugalasvidurio puolėjas19510038
18Pavelas Braknyslengvas kraštas1979431
20Simonas Pliopaatakuojantis gynėjas1809025
23Karolis Daukšaatakuojantis gynėjas1888632
24Domantas Mukaslengvas kraštas1877521